Subscribe to get 10% off your first order

Sıkça Sorulan Sorular

ÜRÜNÜMÜ İADE ETMEK İSTİYORUM. İADE ŞARTLARI NEDİR?

-İade edilecek ürünün standart aksesuarları ile birlikte 15 gün içerisinde eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

-Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de  iade ile birlikte gönderilmelidir.

-Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

HEDİYE ÜRÜNÜMÜ NASIL İADE EDEBİLİRİM?

Hediyenizi hediye kartının üzerindeki yazılı tarih geçerli olmak şartı ile 15 gün içerisinde değiştirme imkanına sahipsiniz. İade etmek istediğiniz ürünlerle birlikte hediye kartınızı bize ulaştırmanız gerekmektedir.

ÜCRET İADESİ NASIL VE NE ZAMAN YAPILIYOR?

Kalite güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı günden sonra 3-5 iş günü içerisinde işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. 

SATIN ALDIĞIM ÜRÜN KULLANIM SONRASI BOZULDU/ÖZELLİĞİNİ YİTİRDİ. NE YAPMALIYIM?

Ürününüzün normal kullanım şartları içerisinde üretim hatasından kaynaklanan bir nedenle bozulduğunu / özelliğini yitirdiğini düşünüyorsanız iade şartları çerçevesinde iade edebilirsiniz. İadeniz depomuza ulaştıktan sonra kalite güvence birimimiz tarafından inceleme sürecine tabi tutulacaktır. İadeniz ile ilgili en kısa sürede SMS ve email yoluyla bilgilendirileceksiniz.

Cart

All available stock is in the cart

Your cart is currently empty.